10. eller D2 Specifikationer
10. orD2-enheten lanserades augusti 2018 av 10. or. 10. eller D2 har en pekskärm med skärmstorlek på 5,45. Den har måtten (mm) på 147,70 x 70,50 x 8,60. Enheten drivs av en 1,4 GHz fyrkärna och har ett minne på 2 GB. 10. eller D2 körs på operativsystemet Android 8.1 Oreo har en riklig mängd batterikapacitet på 3200 mAh som kommer som nr.
hur man släpper något i roblox
10. eller D2 som kör OS Android 8.1 Oreo och har en inbyggd lagring på 16 GB som kan eller inte kan utökas Ja med microSD. När det gäller huvudkameran har den en kraftfull lins som stöds av den främre kameran för selfies eller Snapchat vad du vill använda den till.
D2 stöder anslutning via Wifi, GPS. Sensorerna inkluderar närhetssensor, accelerometer, omgivande ljussensor, gyroskop.
10. eller D2 Specifikationer
ALLMÄN | varumärke | 10. eller |
| Modell | D2 |
| Lanserades | Augusti 2018 |
| Formfaktor | Pekskärm |
| Mått (mm) | 147,70 x 70,50 x 8,60 |
| Vikt (g) | 144.00 |
| Batterikapacitet (mAh) | 3200 |
| Avtagbart batteri | Inte |
| Färger | Beyond Black, Glow Gold |
VISA | Skärmstorlek (tum) | 5.45 |
| Pekskärm | Ja |
| Upplösning | 720 × 1440 pixlar |
| Bildförhållande | 18: 9 |
| Skyddstyp | Övrig |
HÅRDVARA | Processor | 1,4 GHz fyrkärna |
| Processormärke | Qualcomm Snapdragon 425 |
| Bagge | 2 GB |
| Intern lagring | 16 GB |
| Utbyggbar lagring | Ja |
| Utbyggbar lagringstyp | micro SD |
| Utbyggbart lagringsutrymme upp till (GB) | 128 |
| Dedikerad Microsd-kortplats | Ja |
KAMERA | Backkamera | 13 megapixel (f / 2.0) |
| Bakre autofokus | Fasdetektering autofokus |
| Bakre blixt | LED |
| Fram kamera | 5 megapixel (f / 2.0) |
PROGRAMVARA | Operativ system | Android 8.1 Oreo |
ANSLUTNING | Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder stöds | 802,11 b / g / n |
| GPS | Ja |
| Blåtand | Ja, v 4.20 |
| NFC | Inte |
| Infraröd | Inte |
| USB OTG | Ja |
| Micro-USB | Ja |
| Micro-USB | Inte |
| Hörlurar | 3,5 mm |
| FM | Ja |
| Antal SIM-kort | två |
| SIM 1 |
| SIM-typ | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
| SIM 2 |
| SIM-typ | Nano-SIM |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
SENSORER | Kompass / magnetometer | Ja |
| Närhetssensor | Ja |
| Accelerometer | Ja |
| Omgivande ljussensor | Ja |
| Gyroskop | Ja |
Det är allt för specifikationer och detaljer om 10. eller D2 , Om du hittar något fel eller saknas information? Vänligen meddela oss
bästa kodi nfl-tillägg