iVoomi Me 3s Specifikationer
IVoomiMe 3s-enheten lanserades september 2017 av iVoomi. IVoomi Me 3s har en pekskärm med skärmstorlek på 5,20. Den har måtten (mm) på. Denna enhet drivs av en fyrkärna och har ett minne på 3 GB. IVoomi Me 3s körs på operativsystemet Android 7.0 har en riklig mängd batterikapacitet på 3000 mAh som kommer som nr.
IVoomi Me 3s som kör OS Android 7.0 och har en inbyggd lagring på 32 GB som kan eller inte kan utökas Ja med microSD. När det gäller huvudkameran har den en kraftfull lins som stöds av den främre kameran för selfies eller Snapchat vad du vill använda den till.
Me 3s stöder anslutning via Wifi, GPS. Sensorerna inkluderar närhetssensor, omgivande ljussensor.
hur man använder Motorola Device Manager
iVoomi Me 3s Specifikationer
ALLMÄN | varumärke | iVoomi |
| Modell | Me 3s |
| Lanserades | September 2017 |
| Formfaktor | Pekskärm |
| Batterikapacitet (mAh) | 3000 |
| Avtagbart batteri | Inte |
| Färger | Midnight Black, Champagne Gold, Teal Blue |
VISA | Skärmstorlek (tum) | 5.20 |
| Pekskärm | Ja |
| Upplösning | 720 × 1280 pixlar |
HÅRDVARA | Processor | fyrkärnig |
| Processormärke | MediaTek MT6737 |
| Bagge | 3 GB |
| Intern lagring | 32 GB |
| Utbyggbar lagring | Ja |
| Utbyggbar lagringstyp | micro SD |
| Utbyggbart lagringsutrymme upp till (GB) | 128 |
KAMERA | Backkamera | 13 megapixel |
| Bakre blixt | Ja |
| Fram kamera | 8-megapixel |
PROGRAMVARA | Operativ system | Android 7.0 |
ANSLUTNING | Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder stöds | 802,11 b / g / n |
| GPS | Ja |
| Blåtand | Ja, v 4.20 |
| NFC | Inte |
| Infraröd | Inte |
| USB OTG | Ja |
| Hörlurar | 3,5 mm |
| FM | Inte |
| Antal SIM-kort | två |
| Wi-Fi Direct | Inte |
| Mobil High-Definition Link (MHL) | Inte |
| SIM 1 |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
| SIM 2 |
| GSM / CDMA | GSM |
| 3G | Ja |
| 4G_ Lte | Ja |
SENSORER | Kompass / magnetometer | Inte |
| Närhetssensor | Ja |
| Accelerometer | Inte |
| Omgivande ljussensor | Ja |
| Gyroskop | Inte |
| Barometer | Inte |
| Temperatursensor | Inte |
Det är allt för specifikationer och detaljer för iVoomi Me 3s , Om du hittar något fel eller saknas information? Vänligen meddela oss